google-site-verification=arvDCURTk4fAUtMcqVgB1FkNmB-XAYeIXy_-07icvQY google-site-verification=arvDCURTk4fAUtMcqVgB1FkNmB-XAYeIXy_-07icvQY
top of page

לקוחות מספרים

 

הפידבק של הילה על התהליך להכנה לראיון עבודה

הפידבק של יחיאל, סמנכ"ל תפעול

את נגה הכרתי במסגרת העבודה הקודמת שלי, אני כמנהל תפעול, ונגה כסמנכ"לית מש"א היינו קולגות בהנהלת החברה, ומטבע התפקידים בהם החזקנו, היינו בקשרי עבודה קרובים. 

עם סיום עבודתי בארגון והתחלת חיפוש מקום עבודה חדש, פניתי לנגה כדי שתכין אותי לראיון עבודה למקום אליו רציתי להגיע.

נגה הכינה אותי לראיון, ואכן התקבלתי אליו. 

זו ההזדמנות לומר תודה גדולה לנגה על ההכנה הנהדרת והמוצלחת . 

 

בנוסף, זו ההזדמנות לומר כי במהלך השנים בהן שנינו עבדנו כל אחד בתחומו בחברות אחרות, פניתי אליה לא פעם להתייעצויות בנוגע לדילמות בעבודה. 

מי מאתנו לא מתמודד עם דילמות מורכבות יותר ומורכבות פחות בחייו המקצועיים, ואין היום בנמצא לאן לפנות במקרים שכאלו. 

 אני מצאתי בנגה כתובת. 

 

יחיאל אטיאה

סמנכ"ל תפעול

תודה רבה על הסיוע שלך בהכנה לראיונות עבודה. 

כשהגעתי לראיונות ידעתי בדיוק כיצד לענות על כל השאלות וכל מקום שכיוונתי אליו התקבלתי.

בזכות עצותייך והנחייתך התקבלתי לסטארטאפ בתחום הרכבים וליווית אותי לאורך כל בניית תהליכי משאבי האנוש בארגון.

תמיד היית אוזן קשבת וזמינה לכל שאלה.

מודה לך על הדרך שעברנו יחד ובטוחה שדרכינו עוד יצטלבו בהמשך.

 

תודה,

נעה לוי

מנהלת משאבי אנוש

הפידבק של נעה, מנהלת משאבי אנוש

נגה היקרה,


רציתי להביע את תודתי והערכתי אליך.
הגעתי אליך לפני 3 שנים כדי שתכיני אותי לראיון עבודה בפניו עמדתי כמנהלת משאבי אנוש.
במהלך הפגישה (שהתארכה) סיפרתי לך על מהלך הקריירה שלי, וקיבלתי ממך כיווני חשיבה משמעותיים לקריירה.


נראה שלמנהלות משאבי אנוש הריאיון אמור להיות קל כי אני הרי מראיינת הרבה משעות היומיום שלי בארגונים. האמת כמובן שונה העובדה שאני יודעת לראיין היטב, לא בהכרח מעידה על היכולות שלי כמרואיינת.


בפגישה למדתי – כיצד להציג את עצמי באופן בוטח ומרשים. אילו נושאים עלי להביא לראיון בין אם נשאלתי עליהם ובין אם לאו, כיוון שבמהלך ההכנה הבנו כי יש להם גורם מאד משפיע על הצד המראיין. חשוב לא פחות, הבנתי ממה עלי להיזהר (והיו מספר מכשולים שנפלתי אליהם כמרואיינת, ולאחר ההכנה הבנתי
כיצד נכון לי להתנהל).


יצאתי ממך כשאני בטוחה שאני יכולה לעבור את הראיון מול המנכ"ל.
וזה מה שקרה! קיבלתי את התפקיד.


עם הזמן , ושוק העבודה שהוא כיום מאד דינמי, נאלצתי לעבור מספר מקומות עבודה נוספים. הגעתי אליך מספר פעמים נוספות כדי שתכיני אותי שנית לראיונות הספציפיים בפניהם עמדתי.


במהלך התקופה הזו, אמרתי לי לא פעם, "טל, אל תגיעי אלי. את יודעת איך לעבור ראיון, את עושה זאת היטב, אין לך שום צורך בהכנה נוספת". לפעמים הייתי מתעקשת כדי לבסס את הביטחון העצמי שלי לקראת הראיון.


התקבלתי! ושוב התקבלתי!


זאת למעשה הסיבה שאני ממשיכה איתך לאורך כל השנים. אני יודעת שאת נותנת את הלב. מלבד המקצוענות הבלתי מעורערת שלך שאין מי שלא מתרשם ממנה בדקות הראשונות, לי דווקא היה חשוב להרגיש כי אכפת לך ממני.


האכפתיות הזו סייעה ומסייעת לי להגיע מוכנה לראיונות, לא להיות מופתעת "משאלות קשות" אליהן אני מכינה את התשובות יחד איתך מראש. ו.. להתקבל!

מבחינתי, אין שום ספק, שכל מועמד שעומד מול ראיון שחשוב לו, חייב לעבור הכנה. הקריירה היא אחד הנושאים החשובים ביותר בחיים שלנו, ולדעתי זה פשוט מתבקש להגיע להכנה מראש ולהציג את עצמי באופן הנכון והטוב ביותר.
ונגה בשבילי היא אחת המקצועניות בשוק. מתוך העבר שלה כסמנכ"לית משאבי אנוש בארגונים, היא מבינה לעומק מה וכיצד ארגונים חושבים, ומה הם מחפשים.
ולכן ההכנה שלה היא הרבה מעבר לטיפים כיצד להתראיין היטב. היא מכינה אותך למה שמחפש הארגון המראיין. וזה כבר סיבה מעולה להגיע אליה להכנה.

טל ו.
מנהלת משאבי אנוש

הפידבק של טל ו. - הכנה לראיונות עבודה

לנגה,

יש אמרה כזו "הסנדלר הולך יחף".

אני מגייסת כבר מהצבא ובמהלך  ה-5 שנים האחרונות  הצלחתי מאד כמגייסת בחברת השמה,  ואפילו ניהלתי סניף. המנהלים שלי שם תמיד אמרו שאם ארצה לחזור, הדלת פתוחה.

ואז, עמדתי בפני סיום התואר הראשון שלי, רציתי להתחיל ולמצוא את דרכי בתוך ארגון, ורציתי להיכנס לתחום ההייטק שבו לא היה לי ניסיון. עמדתי בפני ראיונות שמאד רציתי להצליח בהם והייתי צריכה גם תמיכה לביטחון האישי שלי.

הגעתי לנגה.

אני מודה שלא היה לי קל, כי בכ"ז אני מראיינת כ"כ הרבה שנים. אני מאבחנת כבר מהצבא, יש לי יכולות וכישורי אבחון וראיון, אז איך זה שאני דווקא צריכה לעבור הכנה?

והייתי צריכה. ממש!  אני זוכרת שנגה אמרה לי שבמהלך הפגישה היחסית קצרה שלנו (כשעה) עברתי מציון של 4 לציון של 9. כמובן שהרגשתי בעצמי, איך אני עוברת ממצב מבולבל להצגה אישית  מסודרת, בהירה, אפקטיבית ומרשימה.

הבנתי איך לענות על שאלות "קשות" מהן חששתי, ואילו נושאים בביוגרפיה, בכישורים ובאישיות שלי אני חייבת להדגיש.

מכאן, אפילו נהניתי בראיונות אותם עברתי. הרגשתי שיש לי מקום אפילו "לראיין" את המראיין, הרגשתי שאני חזקה, ובעיקר, הייתה לי תחושה טובה במהלך ואחרי הראיונות. וחשוב לא פחות, קיבלתי כלים, וקיבלתי חיזוקים לפנות למשרות שלפני כן חששתי להציג אליהן מועמדות, ומה לומר בנושא הניסיון.

ראיינתי, אני מראיינת, וכנראה אראיין עוד מועמדים רבים במהלך הקריירה שלי, אני מציעה לכם בכל לב, תגיעו לנגה, ותגיעו מוכנים לראיון שיכול לשנות את הקריירה שלכם.

עדן ג.

מגייסת

הפידבק של עדן ג. , מגייסת

הפידבק של רונית ג', מנהלת משאבי אנוש

לנגה היקרה,

הגעתי אליך לפני מספר שנים כמנהלת משאבי אנוש חדשה בארגון. התקבלתי לתפקיד על סמך ניסיון קודם, ועל סמך 2 התארים האקדמאים שלי בתחום, (וכנראה גם עשיתי רושם ממש טוב). אבל האמת שלא ידעתי באמת מה עלי לעשות, לא הייתה לי מנהלת מעלי שתלמד ותדריך אותי.

וכך הגעתי אליך. לא ביקשתי תמיכה תקציבית מהחברה בה הועסקתי, כי לא רציתי שיידעו שאני צריכה ליווי וייעוץ בתחומים שלכאורה אני אמורה לדעת. כך שזה היה חלק משכר הלימוד שלי למקצוע.  

וכך, במשך השנים, למדתי ממך לא רק את הססמאות שכולנו מכירות Talent Management, MBO, Engagement, Best Practice ועוד ועוד.. למדתי ממך את המתודולוגיות. קיבלתי ממך הסברים על כל מתודולוגיה, איך לבנות את המצגת להנהלה ואיזה תכנים המצגת צריכה להכיל, קיבלתי ממך כלים  פרקטיים (כגון טפסים, טבלאות וכיו"ב).

למדתי ממך  כיצד לבנות ולהטמיע את התהליכים הארגוניים המתקדמים ביותר.

חשוב לא פחות, בתפקיד זה, אני מתמודדת מדי יום עם אתגרים בתוך ההנהלה עצמה. כיצד לקדם את הרעיונות שלי מול חברי ההנהלה, כיצד לייצר אמון מולם, מה לעשות כאשר הדברים לא מתקדמים כפי שהייתי רוצה. וגם כאן, היית תמיד בשבילי כדי להבין, לגרום לי להבין יותר את התפיסות והעמדות של חברי לצוות, ולבנות תכנית פעולה אפקטיבית.

למדתי להיות מנהלת משאבי אנוש.

היום, אני מרגישה בטוחה ויודעת יותר, ועדיין מקפידה להגיע אליך אחת לתקופה, כי תמיד יש נושא שאני מתלבטת לגביו. צומת דרכים בו אני נמצאת וצריכה להבין איך לנהוג, ולמה להתכונן, ואת תמיד יודעת להבין את המקום שלי ולתת לי נקודת מבט רחבה יותר כך שאוכל לקבל החלטות שלעיתים הן החלטות קשות בקשר לגורלי הארגוני, או לקבל החלטות מקצועיות כיצד לנהוג כמנהלת משאבי אנוש.

אני בטוחה שאני לא לבד. אני יודעת שיש מנהלות משאבי אנוש רבות כמוני, שמתחילות את הקריירה שלהן ואין מי שידריך אותן. אם אתן רוצות לעשות יותר, הרבה יותר מגיוס וטיפול ברווחה, אני ממש ממליצה לכן להגיע לנגה, להשקיע זמן וכסף, ולקבל ממנה כלים פרקטיים איך עושים זאת. במה נכון לטפל בהתאם למצב הארגון שלך ולצרכיו, ואיך נכון לטפל.

 

רונית ג.

מנהלת משאבי אנוש

הפידבק של ציון חלפון

נגה היקרה,

ברצוני להודות לך באופן אישי ומקרב הלב על כל התקופה בה ליווית אותי מקצועית ואישית. החל מתקופת הייעוץ שנתת בחברה בה עבדתי ועד היום.

מתחילת הדרך נתת בי אמון וראית את הפוטנציאל הטמון, התווית לי את הדרך בנחישות והובלת אותי להאמין בעצמי ולעשות שינוי מהותי ומקצועי בחיי.

היום כאשר אני במקום העבודה החדש אני יודע שעשיתי את ההחלטה הנכונה והרבה בזכותך.

מאחל לך גם כן הצלחה ואת הזכות לשנות לעוד הרבה אנשים את הכיוון המקצועי והעתיד הכל כך חשוב 🙏

בהערכה רבה,

ציון חלפון

bottom of page
google-site-verification=arvDCURTk4fAUtMcqVgB1FkNmB-XAYeIXy_-07icvQY